01
Apr
2019
Īpašais aprīļa piedāvājums uz aktīviem koncentrātiem

Tikai līdz aprīļa beigām Jūs varat iegādāties dažādus aktīvus koncentrātus ar 20% atlaidi!

 

 

Laminārijas sērums liposomās 20ml

Īpašības: Laminaria digitata pieder pie brūnaļģu dzimtes, kurus var bieži satikt Atlantijas okeāna piekrastē. Brūnaļģes satur dažādus cukuru veidus, proteīnus, aminoskābes, vitamīnus, kā arī minerālus elementus. Sērums stabilizē ādas mitrināšanu, un tā efektivitāte ir palielināta ar papildus algīnskābes hidrolizātu.

Liposomas, kas sastāv no naturāla fosfatidilholīna veicina komponentu, ar zemo molekulāro masu, iekļūšanu ādā un nodrošina to ar linolskābi, kura ir nepieciešama ādas aizsarg barjerai. Neskatoties uz produkta izteikto efektivitāti, tam gandrīz nepiemīt raksturīga aļģu smarža.

 

 A vitamīns nanodaļiņās 20ml

A vitamīna koncentrāts nanodaļiņās, nobriedušas ādas kopšanai un ādai pēc kaitīgas saules staru iedarbības.

Īpašības: efektīvu antioksidantu komplekss (E vitamīns, askorbīnskābe) un A vitamīns, kurš stimulē ādas atjaunošanos, veicina kolagēna sintēzi, un sekmē hiperpigmentācijas balināšanu un mazina grumbiņu dziļumu. Nanodaļiņas nodrošina aktīvo vielu saglabāšanos un to efektīvu piegādi ādai.

!!! A vitamīns nanodaļiņās un preparāti, kas satur A vitamīnu, nedrīkst būt pielietoti, ja āda tiek pakļauta saules staru iedarbībai, jo to efektivitāti būtiski samazinās. Vislabāk šos preparātus pielietot vakarā. !!! 

 

 Kivi sēklu eļļa nanodaļiņās 20ml

Apsārtušas un kairinātas ādas kopšanai.

Saistaudu funkciju traucējumu gadījumā tiek rekomendēta kombināciju ar liposomu koncentrātu Plus (satur azelaīna skābi).

Kivi sēklu eļļa nanodaļiņās – tā ir bioloģiska ūdens nanodispersija uz fosfatidilholīna bāzes. Ūdens dispersija tiek viegli uzsūkta ar ādu. Aptuveni 61% kivi sēklu eļļas taukskābes ir neaizvietojamās omega-3 taukskābes. Tā ir visaugstākā taukskābju koncentrācija no visām zināmām eļļām. 

Zelta krāsas eļļa tiek iegūta no maziņām sēkliņām ar aukstās spiešanas metodes palīdzību. Citiem vārdiem sākot tā ir reta un vērtīga eļļa. Uzklājot eļļu uz ādas, omega-3 taukskābes rada savu pretiekaisuma potenciālu, tāpēc to lieto ādas nomierināšanai, kā arī kā ikdienas profilaksi pret ādas apsārtumiem un kairinājumiem.

 

Visus aktīvus koncentrātus var pielietot kā papildinājumu KOKO Dermaviduals bāzes krēmam, gan tīrā veidā.

*** Produktu skaits ierobežots.