Procedūras ar KOKO dermaviduals

Vācu kompānijas  KOKO GmbH & Co KG  kosmētikas svarīga pazīme ir tās augsta hipoalerģenitāte. Tā nesatur konservantus, silikonus, smaržvielas, krāsvielasu un citus agresīvus kompanentus, kuri negatīvi ietekmē ādu. Minētas īpašības padara kosmētiku  pieņemamu jebkuram ādas tipam. Preparātu liels sortiments un savstarpēja saderība ļauj sagatavot kosmētiskus preparātus, ņemot vērā ādas individuālas īpašības katrā gadījumā. Tas padara ādas novecošanāss korekcijas procedūras īpaši efektīvas un drošas.

Kosmētiskas līdzekļu iedarbība ir ilgstoša un nodrošina pilnu aprūpi, aktivizējot visus fizioloģiskus procesus. Procedūru lielākā daļā, kur izmanto KOKO dermaviduals līdzekļus, pamatā ir bāzes krēma pielietošana. Tas piesātina ādu ar bioloģiski aktīvam vielām, sagatavojot to tālākai, dziļākai vielu ietekmei. Tas ir īpaši svarīgi kompleksu terapijas mērķim izlīdzināt grumbas un likvidēt citas novecošanas pazīmes. Šis kosmētikas pielietošana uzlabo ādas aizsarg funkcijas un ādas izturību pret negatīviem ārējiem faktoriem.

 

  • Programma sausai attaukotai ādai padara to tvirtu un elastīgu, novērš priekšlaicīgu novecošanu, uzlabo sejas ādas krasu.
  • Programma taukainai dehidrētai ādai atjauno mitruma līdzsvaru, normalizē tauku dziedzeru darbību, novērš lieku “spīdumu”.
  • “Anti-age” programma priekš priekšlaicīgas novecošanas novēršanai efektīvi cīnās ar novecošanas pirmajām pazīmēm. Āda iegūst elastību un komforta sajūtu. Relaksējoša masāža mazina muskuļu saspridzinājumu un dod pārsteidzošu harmonijas sajūtu. 

 

PROCEDŪRA AR KOSMĒTIKU KOKO DERMAVIDUALS  

Rekomendējams vecums procedūraino 20 gadiem 

 Lietošanas indikācijasIndividuāli izvēlēta procedūra, pamatojoties uz ādas īpašībām, lobīšanos, kairinājumu, dehidrāciju,  mīmiskām grumbām. 

 Ieteicamais kurssVienu reizi mēnesī, var kombinēt ar citām procedūrām 

 KontrindikācijasIndividuāla kosmētikas komponentu  nepanesamība, dermatoze akūtā stadijā, herpes akūtā stadijā. 

Sagaidāmais rezultātsĀdas stāvokļa uzlabošana. 

InformācijaProcedūras sākumā tiek veikta demakijāžā un tonizācija, sākot ar šiem kopšanas posmiem tiek izmantoti līdzekļi, kas satur DMS membrānas, kuri ir nepieciešami aizsargājoša ādas barjera atjaunošanai. Pēc pīlinga, kas tiek izvēlēts individuāli, tiek izmantoti kopšanas koncentrāti, kas mitrini ādu, baro, atjauno, vitaminizē – tas ir pilns iedarbības klāsts ādas veselībai un skaistumam. Nākamais etaps – masāža izmantojot krēmu ar DMS membrānām.  Pēc 20 minūtēm klasiskās limfodrenāžas  masāžas tiek pielietota maska, kuru specialists izvēlas individuāli, pamatojoties uz klienta ādas vajadzībām. Procedūra ir paredzēta  apsārtušai, saspringtai ādai, kura ir pakļauta kairinājumiem.

INDIVIDUĀLAS KOPŠANAS KOKO DERMAVIDUALS PROGRAMMAS 

Ieteicama problemātiskai ādai ar kompleksas veselības atjaunošanas mērķi. Novērš alerģijas izpausmes, pārmērīgu sausumu un kairinājumu uz ārējiem faktoriem. Konceptuālas kosmētikas līdzekļu izmantošana tiek noteikta ar katra klienta individuālas izvēles, atkarībā no esošajām problēmām. Līdzekļi atjauno epidermas barjeru un aktivizē ādas šūnu reģenerāciju. Kompleksa iedarbība nodrošina ne tikai ādas atveseļošanu, bet arī sejas ādas atjaunošanu.

PROCEDŪRAS AR КОКО  DERMAVIDUALS KOSMĒTIKAS IZMANTOŠANU: 

·         Acne korneoterapija No1. Acne paasinājuma laikā 

·         Acne korneoterapija No2. Acne, postacne (atsevišķi elementi, pēc iekaisuma pigmentācija 

·         Acne korneoterapija No3. Acne, postacne (rētas, papulozie  un pustulozie elementi, komedoni, pēc iekaisuma pigmentācija 

·         Anti-Age korneoterapija No1. Vecuma sindroms (atonija, mīmikas grumbas 

·         Anti-Age  korneoterapija No2. Vecuma sindroms (atonija, gravitāciajs ptosze, mīmiskās grumbas) 

 

Pirms procedūras nepieciešams:

·         sniegt pacientam pilnu konsultāciju

·         apkopot anamnēzi

·         brīdināt par kontrindikācijām un iespējamām komplikācijām  

·         iepazīstināt ar aprūpes īpatnībām pēc procedūras

·         aizpildīt un parakstīt informatīvo vienošanos par procedūras veikšanu

·         pacienta kartē obligāti atzīmēt korekcijas zonas, pielietoto diegu veidu un izmantoto metodi

·         uztaisīt pacienta fotogrāfiju pirms un pēc procedūras