Hyaluronan-NAG Liposomen

Hyaluronan-NAG Liposomen

Hialuronāns NAG liposomās, 20ml
Bojātas, jutīgas, dehidrētas ādas kopšanai. Aktīvai mitrināšanai un novecošanās novēršanai.

N-acetil-glikozamīns (NAG), dabiski sastopams hialuronskābes (hialuronāna) fragments, stimulē hialuronskābes endogēno ražošanu un saglabā saistaudu turgoru. Turgoram ir izšķiroša ietekme uz ādas elastību un savilkšanu. Hialuronāna molekulmasa 2MD (2 megadaltoni).

Ārēji uzklāta hialuronskābe (hialuronāns) veido caurlaidīgu, mitrumu aizturošu plēvi, izlīdzinot grumbas un palielinot apjomu, pateicoties ūdeņraža tilta savienojumam ar ādas keratīnu. Kopā ar NAG tiek panākts ādas mitruma pieaugums un manāms grumbu samazinājums.Liposomas ļauj NAG transportēt caur ādas barjeru, kuras membrānas sastāv no fizioloģiskā fosfatidilholīna. D-pantenols (provitamīns B 5) arī atbalsta NAG transportēšanu un tajā pašā laikā tam ir reģenerējoša iedarbība, tostarp stimulējot epitēlializāciju. Barjeru afinitātes keramīdi un ar sebumu saistītie lipīdi papildus nodrošina ilgstošu ādas kopšanas efektu.

Sastāvs: ūdens, alkohols, pentilēnglikols, glicerīns, sorbīts, fosfatidilholīns, spilantes ekstrakts, hidrogenēts fosfatidilholīns, glicīns, alanīns, serīns, kaprils/kaprīzs triglicerīds, šī sviests, skvalāns, ksantāna sveķi, nātrija karbomēra fosfāts, NP keramīds. 

Lietošanas indikācijas:

1. Sajaukt ar pamata krēmu. Krēmu nelielā daudzumā uzklāt uz ādas.
2. Izmantot arī kā ampulu preparātu ādas lokālai apstrādei - uzklāt un izsmērēt nelielu daudzumu tīra koncentrāta.
3. Produktu var izmantot arī acu kosmētiskai aprūpei. Šajā gadījumā tas tiek uzklāts uz aizvērtā plakstiņa.

Derīguma termiņš: pareizi uzglabājot, vismaz 24 mēneši.