27
Oct
2021
Jaunumi!

 

 

 

 

 Hyaluronan-NAG Liposomen  (Hialuronāns NAG liposomās 20ml).

Bojātas, jutīgas, dehidrētas ādas kopšanai. Aktīvai mitrināšanai un novecošanās novēršanai.
N-acetil-glikozamīns (NAG), dabiski sastopams hialuronskābes (hialuronāna) fragments, stimulē hialuronskābes endogēno ražošanu un saglabā saistaudu turgoru. Turgoram ir izšķiroša ietekme uz ādas elastību un savilkšanu. Hialuronāna molekulmasa 2MD (2 megadaltoni).

 

 

Lidlotion (Losjons acu plakstiņiem 15ml).

Atjaunojoša plakstiņu kopšana. Liposomu losjons samazinā kairinājumu, ko izraisa nepietiekama asaru plēve (“sausas acis”), un samazinā spriedzes sajūtu acīs un plakstiņos.
Liposomu, izotonisks losjons ar fosfatidilholīnu, hialuronskābi, A vitamīnu, E vitamīnu, D-pantenolu un acu spilgtuma ekstraktu (Euphrasia Officinalis). Dermaviduals® Lidlotion pH vērtība ir noregulēta līdz asaru plēves līmenim.

 

 

Shampoo (Cietais šampūns 60g).

Maiga ķermeņa, galvas ādas un matu tīrīšana. Visiem ādas tipiem.
Šampūnā ir pilnīgi bioloģiski noārdāma virsmaktīvā viela (nātrija kokilizetionāts), fizioloģiskie stabilizatori (beenilspirts, glicerilbehenāts, glicerilstearāts, glicerilkaprilāts) un antistatisks līdzeklis Guāra hidroksipropiltrimonija hlorīds (dabiskas izcelsmes vielas atvasinājums). Dimonija citrāts uzlabo virsmaktīvās vielas šķīdību. Kaolīns veicina tīrīšanas efektu. Triglicerīdi un jojobas, saulespuķu un akāciju vaski atbalsta ādu kopjošās īpašības.